Szkolenia sprzedażowe

W dzisiejszym świecie sprawdzone rozwiązania potrzebne są jak nigdy wcześniej. Nasze szkolenia ze sprzedaży oparte są na badaniach. Uczymy tylko tych umiejętności, co do których mamy pewność, że są skuteczne. Szkolenia sprzedażowe Move4ward bazują na metodologii Huthwaite International. Zaprojektowane są tak, aby wspierać organizacje tam, gdzie najbardziej tego potrzebują, lub pracować holistycznie, aby wzmocnić każdy etap procesu pozyskiwania i rozwoju klientów.

Szukasz szkolenia dopasowanego do Twojej firmy?

szkolenie sprzedażowe SPIN Selling

SPIN Selling

Umożliwia profesjonalnym sprzedawcom B2B skuteczniejsze docieranie do potrzeb klientów, budowanie przekonującej argumentacji wokół konkretnych problemów i budowanie wartości rozwiązania.

SPIN Selling Virtual

Sztandarowe szkolenie sprzedażowe SPIN Selling w wersji wirtualnej – realizowane zdalnie, z wykorzystaniem nowoczesnych platform komunikacji online.

Szkolenie ze sprzedaży SPIN Virtual
Techniki negocjacji handlowych

Kompleksowe negocjacje VBA

Zaawansowany trening umiejętności negocjacji biznesowych, niezbędnych podczas sprzedaży lub zakupu wysokowartościowych, kompleksowych rozwiązań.

Strategia Sprzedaży B2B

Sztuka planowania i realizacji długofalowych procesów sprzedażowych – zestaw umiejętności i narzędzi budowania relacji, nawigowania po firmie klienta i budowania przewagi konkurencyjnej.

Szkolenie dla handlowców - strategia sprzedaży
Sztuka prezentacji - szkolenie dla sprzedawców

SPIN w prezentacjach sprzedażowych

Naucz się przygotowywać i prowadzić perswazyjne prezentacje, których celem jest przekonanie audytorium do prezentowanych idei, bądź sprzedaż złożonych lub wysokowartościowych rozwiązań.

Coaching sprzedażowy SPIN

Przygotowuje do roli wewnętrznego coacha sprzedaży – zestaw umiejętności i narzędzi pozwalających na rozpoczęcie i prowadzenie procesów coachingowych, w celu skutecznego wdrożenia metodologii sprzedaży SPIN w firmie.

coaching sprzedażowy - szkolenie dla menedżerów
szkolenie dla handlowców PITCH Selling

Quick Value Selling

Skuteczna sprzedaż w krótkim czasie – jak przekonać perspektywicznego klienta, że najlepiej spełniasz jego potrzeby kiedy sprzedaż finalizowana jest podczas jednej lub dwóch rozmów?

SPIN Marketing

Umożliwia zespołom marketingu budowanie wartości za pomocą przekazu, zapewniającego spójność komunikatu medialnego z działaniami zespołów sprzedaży.

szkolenia sprzedaż marketing

Marki, które zaufały metodologii Huthwaite

Szkolenia sprzedażowe – FAQs

Wdrożenie sprawdzonej metodologii sprzedaży, takiej jak SPIN, jest kluczem do stworzenia udanego procesu sprzedaży. To solidna podstawa dla strategii i zachowań, które Twoi sprzedawcy wykorzystują w komunikacji z klientami. To wspólny język sprzedaży dla całego zespołu i podobne rozumienie kluczowych w procesie sprzedaży elementów.

To zależy jaki rodzaj sprzedaży prowadzą, jaki jest ich obecny poziom kompetencji i które obszary wymagają rozwoju aby zrealizować stawiane przed nimi cele. Nie musisz odpowiadać na to niełatwe pytanie samodzielnie. Umów się z nami na szczegółową analizę sytuacji i potrzeb swojego zespołu. Pomożemy ci wybrać te rozwiązania, które najlepiej sprawdzą się w twojej sprzedaży.

Mamy na to dowody w postaci badań. Nasze rozwiązania szkoleniowe oparte są na sprawdzonej metodologii Huthwaite International, o udowodnionej skuteczności. Została ona z sukcesem wdrożona w tysiącach firm na całym świecie, w tym w Polsce. Modele sukcesu, których uczymy zostały opracowane na podstawie tysięcy obserwacji rzeczywistych zachowań skutecznych sprzedawców podczas interakcji z klientami. Przeczytaj o tym w naszym najnowszym raporcie.

Nasze szkolenia sprzedażowe realizujemy zarówno w tradycyjnej formule classroom, jak i w formie wirtualnych warsztatów online z wykorzystaniem nowoczesnych platform komunikacji zdalnej. W obu przypadkach nasze szkolenia to intensywne warsztaty praktyczne z silnym zaangażowaniem uczestników. Dowiedz się więcej o tym jak realizujemy szkolenia wirtualne i jakie korzyści płyną z tej formy warsztatów.

Szkolenia sprzedażowe Move4ward są dedykowane pod potrzeby naszych klientów. Możemy dostosować zakres szkoleń adekwatnie do zdiagnozowanych potrzeb i wyzwań stojących przed twoim zespołem sprzedaży. Wspólnie możemy zaprojektować idealnie dopasowany do twoich potrzeb program rozwojowy w oparciu o sprawdzoną metodologię, a także pomóc skutecznie wdrożyć w twojej firmie zmianę zachowań.

Efektywne szkolenia dla handlowców to spore wyzwanie – wiemy o tym, pracując dla naszych klientów od ponad dwóch dekad. Dlatego zanim zaproponujemy rozwiązanie dla twojej firmy, w pierwszej kolejności zdiagnozujemy wasze cele biznesowe, wyzwania oraz obszary wymagające doskonalenia. Zaproponujemy tylko te rozwiązania, które pomogą zrobić krok, w kierunku, w którym zmierzacie.

Zamiast o technikach sprzedaży wolimy mówić o metodologii lub filozofii sprzedaży. Nie uczymy handlowców stosowania technik – uczymy ich podejścia i zachowań stosowanych przez najlepszych sprzedawców B2B; myślenia kategoriami klienta, rozumienia potrzeb oraz umiejętnej perswazji w procesie sprzedaży.

Modele na których opieramy nasze szkolenia sprzedażowe powstały w oparciu o obserwację i analizę tysięcy spotkań sprzedażowych – w ponad 50 krajach, w różnych branżach i sektorach. Szkolimy sprzedawców z firm reprezentujących branże produkcyjne i usługowe. Nasi klienci działają w takich branżach jak IT, telekomunikacja, usługi finansowe i bankowe, transport i logistyka, produkcja przemysłowa, automotive, branża medyczna i wiele innych. Metodologia sprzedaży Huthwaite sprawdza się wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z budowaniem długofalowej, partnerskiej relacji biznesowej z klientem, a rolą sprzedawcy jest dogłębne zrozumienie potrzeb klienta i jego procesu decyzyjnego oraz dostarczenie dopasowanych rozwiązań o wysokiej dla klienta wartości.

Zmiana zachowań. Zmiana wyników.

Efektywne szkolenia sprzedażowe to takie, które powodują prawdziwą zmianę – wyrwanie z rutyny, wyeliminowanie błędów i wdrożenie nowych skutecznych nawyków.

Szkolenia dla handlowców Move4ward różnią się od większości dostępnych na rynku. Bazujemy na sprawdzonej metodologii Huthwaite International i modelach opartych na badaniach. Mamy bogate doświadczenie w pracy z zespołami sprzedaży i wiemy jak wdrażać trwałą zmianę. Pomagamy budować silną przewagę konkurencyjną. Mamy dowody skuteczności naszych metod.

Sprawdź >

szkolenia sprzedażowe Huthwaite

Move4ward Training and Development jest wyłącznym przedstawicielem i licencjonowanym partnerem Huthwaite International w Polsce. Jesteśmy jedynym autoryzowanym dostawcą szkoleń sprzedażowych SPIN® na terenie naszego kraju. SPIN® jest prawnie chronionym znakiem towarowym zarejestrowanym przez Urząd Patentowy Rzeczpospolitej Polskiej.

Zamów bezpłatną konsultację

Zaproponujemy projekt rozwojowy dla twojego zespołu sprzedaży na podstawie szczegółowej analizy potrzeb. Wybierzemy tyko te umiejętności i narzędzia, które najlepiej sprawdzą się w twojej sprzedaży.

Aby omówić szczegóły projektu, zapisać się na szkolenie lub dowiedzieć się więcej o tym, jak możemy pomóc twojej firmie, kliknij przycisk poniżej i umów się z nami na bezpłatną konsultację.