Szkolenia sprzedażowe online

Szkolenia sprzedażowe Move4ward i Huthwaite w formule online

Nasze sztandarowe szkolenia sprzedażowe dostępne są również w wersji wirtualnej – realizowane zdalnie, z wykorzystaniem nowoczesnych platform komunikacji online.

Jak szkolimy online?

Szkolenia online to interaktywne zajęcia na żywo, w których zachowujemy wszystkie kluczowe elementy naszych szkoleń tradycyjnych i w których jest też miejsce na ćwiczenie i doskonalenie nowych umiejętności.
Dzięki temu uczestnicy:

 • Uczestniczą w prowadzonych przez trenera wirtualnych prezentacjach dotyczące kolejnych modułów szkolenia
 • Mogą zadawać pytania i prowadzić dyskusje w trakcie sesji
 • Pomiędzy sesjami wirtualnymi mają dostęp do modułów szkoleniowych online za pośrednictwem platformy współpracy
 • Mogą się szkolić w sposób interaktywny: w czasie sesji stosujemy m.in. quizy i głosowania
 • Ćwiczą nowe umiejętności podczas scenek i wirtualnej pracy grupowej
 • Sprzedają „wirtualnie”, co odwzoruje nasze obecne doświadczenia sprzedaży poprzez telekonferencje czy przez telefon
szkolenia sprzedażowe online
szkolenie sprzedażowe online

Jak przebiega szkolenie online?

Trudno oczekiwać, aby uczestnicy programów wirtualnych skupili się na nich przez pełne dwa dni, które normalnie spędziliby w sali szkoleniowej. Nasz program w formule wirtualnej realizujemy dzieląc szkolenie na sesje wirtualne trwające po 3 – 3,5 godziny oraz moduły e-learningowe przed i pomiędzy nimi. To pozwala na utrzymanie zaangażowania i pełnej koncentracji uczestników.
Podczas naszych programów online pracujemy w małych grupach, aby w wirtualnych salkach konferencyjnych przeprowadzać ćwiczenia i scenki.

Doświadczenie

Prowadzenie sesji online wymaga bardzo konkretnych umiejętności, które trenerzy Huthwaite rozwijają od wielu lat. Mamy doświadczenia w prowadzeniu całych projektów szkoleniowych za pośrednictwem sesji wirtualnych dla takich klientów jak SAP czy Xerox.

Korzyści ze szkolenia online

 • Program online wizualizuje sposób komunikacji sprzedawcy z klientem, który dziś staje się coraz bardziej powszechny w rzeczywistej sprzedaży

 • Uczestnicy nie tracą czasu na dojazdy; mogą wziąć udział w szkoleniu gdziekolwiek, gdzie jest dobre połączenie z internetem, minimalizując czas oderwania od pracy

 • Szkolenia wirtualne mogą obniżyć koszty podróży – szczególnie w przypadku geograficznie rozproszonych grup, gdzie zebranie całego zespołu fizycznie w jednym miejscu może być sporym przedsięwzięciem – odpadają koszty przejazdów, noclegów, diet i wyżywienia.

 • Rozłożenie szkolenia na krótsze moduły pozwala na ćwiczenie umiejętności w pracy pomiędzy sesjami – to znakomita okazja, aby wdrożyć w życie nowe zachowania i wrócić z przemyśleniami na kolejną wirtualną sesję z trenerem Huthwaite

 • Sesje on-line mogą być nagrywane i udostępniane uczestnikom; jeśli tylko będą chcieli sobie coś przypomnieć, mogą w dowolnym momencie do nich wrócić.

szkolenia online

Dowiedz się więcej o naszych możliwościach pracy zdalnej. Oferujemy konsultacje, coaching i wsparcie wdrożeniowe również w wersji wirtualnej – online. Zapewniamy rozwój kompetencji i zmianę zachowań bez konieczności wychodzenia z domu lub z biura.

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Aby dowiedzieć się więcej o wersji zdalnej szkolenia lub otrzymać ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb, zadzwoń do nas pod numer 605 292 873 lub 609 511 775, wyślij maila, albo skorzystaj z formularza kontaktowego.
Kontakt