Huthwaite Polska

Huthwaite International w Polsce

Huthwaite International to międzynarodowi eksperci zmiany zachowań i autorzy rozwiązań szkoleniowych najwyższej klasy, w tym modelu SPIN. Sprawdzona metodologia Huthwaite o udowodnionej skuteczności, została z sukcesem wdrożona w tysiącach firm w Polsce i na świecie.

Move4ward Training and Development jest wyłącznym licencjonowanym partnerem Huthwaite w Polsce.

Twórcy modelu SPIN

Możliwości Huthwaite znacznie wykraczają poza szkolenia w tradycyjnym rozumieniu. Jesteśmy ekspertami w dziedzinie zachowań werbalnych. Przez dekady badaliśmy, które zachowania werbalne są kluczowe dla prowadzenia zyskownego biznesu i te standardy wdrażamy u naszych klientów. Badania, najwyższa efektywność, renomowana metodologia i zmiana zachowań to cztery czynniki, które z pomocą zespołu naszych ekspertów pomagają naszym klientom zwiększyć efektywność i osiągnąć trwałą zmianę.
To model biznesowy Huthwaite. Change Behaviour – Change Results.™

Dowiedz się więcej o metodzie SPIN Selling >

Globalne badania i udowodniona skuteczność

SPIN Selling ROIRaport opisuje korzyści finansowe odniesione przez klientów Huthwaite International. Zawiera m.in. opis projektu w międzynarodowej firmie z branży medycznej, która dzięki programowi szkoleniowemu SPIN zanotowała znaczący wzrost sprzedaży. Lektura obowiązkowa dla szefów sprzedaży, managerów, HR biznes partnerów i wszystkich osób odpowiedzialnych za efektywność działań sprzedażowych w firmach.

Pobierz raport >

Huthwaite International – miej odwagę mierzyć wyżej

Nikt nie lubi rozczarowań

Jednak to właśnie nagromadzenie trudnych sytuacji daje nam szansę na sukces. Dlaczego? Ponieważ moment, w którym decydujemy, że mamy dość, to moment, w którym jesteśmy gotowi na zmianę.

Wiemy, jak powinna wyglądać ta zmiana i możemy pomóc Ci jej dokonać. Jako specjaliści zmiany zachowań, pomagamy naszym klientom doskonalić procesy sprzedaży i negocjacji, poprzez transformację zachowań ich zespołów sprzedaży.

Nasi klienci oczekują najwyższej skuteczności swoich teamów sprzedażowych i negocjacyjnych, chcą widocznej poprawy umiejętności i oczekują, że zmiana będzie trwała. Jesteśmy jedną z nielicznych firm na świecie, które są w stanie sprostać wszystkim trzem oczekiwaniom.

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Aby omówić szczegóły projektu szkoleniowego, zapisać się na szkolenie lub dowiedzieć się więcej o naszych możliwościach, zadzwoń do nas pod numer 609 511 775 lub 605 292 873, wyślij maila albo skorzystaj z formularza kontaktowego.
Kontakt