business coaching

Coaching biznesowy i menedżerski w Move4ward

„Coach pracuje z klientami, aby szybko, znacząco i trwale poprawili swoją efektywność w życiu osobistym i zawodowym. Jedynym celem coacha jest praca nad tym, aby klient rozwinął swój potencjał – tak, jak go sam zdefiniuje”.

Jenny Rogers, Coaching

Business coaching, czyli jak zmienić potencjał w rezultat

Move4ward specjalizuje się w coachingu biznesowym. Jego celem jest poprawa życia zawodowego naszych klientów. Pomagamy im w rozwiązaniu nie tylko codziennych problemów we współpracy z innymi ludźmi, ale również w sytuacjach dylematów, gdy stoją oni na rozdrożu, próbując podjąć decyzje dotyczące dalszych losów zawodowych. Nasza specjalizacja biznesowa jest naszym wyróżnikiem – na tym gruncie czujemy się wyjątkowo pewnie. Dlatego spotkania z naszymi coachami są często punktami zwrotnymi w życiu zawodowym.

Naszym klientom gwarantujemy, że:
⇒ dotrzemy do sedna problemu
⇒ wyzwolimy zaangażowanie w realizację wyznaczonych celów
⇒ nasze podejście będzie realistyczne i praktyczne.

W prowadzonym przez nas coachingu menedżerskim wykorzystujemy nasze wieloletnie doświadczenie konsultingowo-szkoleniowe. Współpracujemy merytorycznie oraz  korzystamy z doświadczeń i metodologii brytyjskiej firmy Management Futures. Nasi brytyjscy partnerzy dbają także o jakość naszego rozwoju – są naszymi mentorami i kierują procesem certyfikacji naszych business coachów w międzynarodowej instytucji akredytującej – Institute of Leadership & Management

business coaching experts
coaching biznesowy

Czym jest Executive & Business Coaching?

Executive & Business Coaching, czyli coaching biznesowy i menedżerski, jest procesem, który służy poszczególnym klientom, jak i całym zespołom. Jego efektem jest zwiększenie zadowolenia, efektywności oraz zrealizowanie osobistego potencjału klienta. Zasięg coachingu jest jednak znacznie szerszy: poprzez pracę z poszczególnymi klientami, poprawia relacje w firmie, sprzyja rozwiązywaniu problemów i podnoszeniu rezultatów całej organizacji. Coaching biznesowy i menedżerski:

 • pomaga menedżerom w uświadomieniu sobie gamy dostępnych opcji;
 • pomaga w adaptacji do nowych obowiązków;
 • uczy korzystania z własnych mocnych stron;
 • redukuje zachowania destruktywne;
 • rozwija pracę zespołową;
 • wspiera zmiany w organizacji.

Typowe zagadnienia coachingu biznesowego

Potencjalne tematy na Business Coaching wynikają z problematyki życia zawodowego liderów organizacji. Nasi klienci to ludzie, którzy szukają dodatkowych sposobów wpływu na swoje wyniki. Częstymi tematami coachingu biznesowego bywają:

 • kwestie związane z karierą zawodową, np.: budowanie osobistego wizerunku, przygotowanie do awansu, work-life balance
 • kwestie związane z relacjami międzyludzkimi w zespole lub firmie
 • zarządzanie zespołem, przywództwo – wyzwolenie potencjału zespołu, radzenie sobie z konfliktami, motywowanie i delegowanie
 • kwestie związane z relacjami wewnątrz i zewnątrz organizacyjnymi – efektywna współpraca z zarządem, budowanie relacji z innymi podmiotami.

Jak pracujemy?

 • Jesteśmy maksymalne zorientowani na efekt

 • Precyzyjnie dopasowujemy się do indywidualnych potrzeb konkretnej osoby i zadania

 • Mamy nowatorskie podejście we wszystkim, co robimy

 • Kładziemy nacisk na praktyczny i wymierny efekt wypracowanych rozwiązań

 • Podtrzymujemy obiektywizm i niezależne spojrzenie

 • Zapewniamy zastrzyk energii, entuzjazmu i zabawy w tym, co robimy

 • Łączymy wsparcie oraz wyzwania

 • Przestrzegamy kodeksu etyki ICF. Gwarantujemy pełną poufność i szacunek.

Nasi coachowie

Dorota
Porażka

Partner Zarządzający Move4ward Training and Development, Coach certyfikowany w Institute of Leadership and Management, executive coach i associate facilitator Management Futures, UK.

25 lat pracy w biznesie, 13 lat jako coach

Rafał
Szlachcikowski

Partner Zarządzający Move4ward Training and Development. Executive coach szkolony przez  Management Futures, licencjonowany trener biznesu Huthwaite International; 20-letnie doświadczenie biznesowe w konsultingu, szkoleniach i choachingu.

Katarzyna
Konarowska

Executive coach, trenerka i facilitatorka z ponad 20-letnim doświadczeniem w konsultingu i sprzedaży. Szkolona przez Huthwaite International i Management Futures.  Wykładowca na Uczelni Łazarskiego w Warszawie, autorka programów rozwojowych dla kobiet w biznesie, tłumaczka i lektor języka angielskiego.

Dowiedz się więcej o naszych możliwościach w zakresie coachingu menedżerskiego i biznesowego. Jesteśmy elastyczni. Dopasowujemy się do Twoich potrzeb. Prowadzimy executive coaching w ramach bezpośrednich spotkań, jak również sesji wirtualnych. Oferujemy również pakiety coachingowe dla firm w ramach usługi Spot Coaching.

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Aby dowiedzieć się więcej o coachingu biznesowym i menedżerskim w Move4ward lub otrzymać ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb, zadzwoń do nas pod numer 605 292 873 lub 609 511 775, wyślij maila, albo skorzystaj z formularza kontaktowego.
Kontakt
coaching biznesowy online