Techniki negocjacyjne szkolenie

Kompleksowe Negocjacje VBA, czyli skuteczne techniki negocjacji w biznesie

Kompleksowe Negocjacje VBA to zaawansowany trening technik negocjacji biznesowych, niezbędnych podczas sprzedaży lub zakupu wysokowartościowych, kompleksowych rozwiązań. To skuteczne techniki negocjacyjne pozwalające również budować bliską, długofalową relację biznesowej o charakterze partnerskim.

 

Szkolenie przeznaczone dla wszystkich, którzy chcą poznać taktyki negocjacyjne i zrozumieć zasady skutecznych negocjacji handlowych oraz zdobyć praktyczne umiejętności pozwalające osiągać możliwie najlepsze rezultaty.

Jest to intensywny trening z zakresu efektywnego przygotowania i strategicznego planowania oraz prowadzenia kompleksowych negocjacji w relacjach B2B, w taki sposób, aby minimalizować ilość czynionych ustępstw, maksymalizować poziom zysku i poprawiać warunki biznesowe w sposób ciągły i trwały.

Szkolenie uczy również jak czerpać siłę negocjacyjną z własnego profilu komunikacyjnego, świadomie wykorzystując skuteczne zachowania komunikacji werbalnej. Dzięki ich prawidłowemu wykorzystaniu maksymalizujemy prawdopodobieństwo uzyskania założonych celów negocjacyjnych, umocnienia relacji z klientem i osiągnięcia efektu Win-Win.

Sprawdź czego uczymy – poznaj 12 zasad skutecznego negocjatora B2B >

Szkolenie bazuje na Modelu Efektywnego Negocjatora – efekcie największych na świecie badań Huthwaite International nad skutecznymi zachowaniami w rzeczywistych negocjacjach biznesowych, a także modelu Analizy Zachowań VBA (Verbal Behaviour Analysis – Analiza Zachowań Werbalnych) oraz modelu skutecznej perswazji Push / Pull z wykorzystaniem 18 kategorii zachowań werbalnych.

Model Efektywnego Negocjatora VBA jest w pełni spójny i komplementarny z modelem sprzedaży SPIN i stanowi naturalną ścieżkę rozwoju kompetencji sprzedażowych handlowców, którzy poznali i wdrożyli model SPIN w swojej pracy.

Kto powinien wziąć udział w szkoleniu?

Szkolenie Kompleksowe Negocjacje VBA dedykowane jest osobom prowadzącym złożone negocjacje zakupowe lub sprzedażowe:

negocjacje w biznesie
  • gdzie przedmiotem negocjacji są wieloaspektowe, zaawansowane produkty lub kontrakty o wysokiej wartości,

  • gdzie negocjowanych jest wiele powiązanych ze sobą parametrów, trudnych do uchwycenia dla osób nieprzygotowanych,

  • gdzie istotne jest osiąganie najlepszego możliwego wyniku, przy jednoczesnym zachowaniu i podtrzymaniu długofalowej relacji,

  • gdzie istotne jest wypracowanie kreatywnego kompromisu, tak aby budować poczucie zadowolenia obu stron.

  • gdzie szczególnie ważna jest maksymalizacja siły negocjacyjnej, umiejętności perswazji i efektywna wymiana ustępstw,

  • gdzie wynik jest na tyle ważny, że negocjatorzy będą chcieli poświęcić czas na gruntowne przygotowanie się do negocjacji.

Wierzymy, że nauka to działanie, zatem szkolenie Kompleksowe Negocjacje VBA jest wysoce interaktywne, a wiedza teoretyczna przekładana jest na dużą ilość ćwiczeń, case’ów negocjacyjnych i aktywności uczestników.

Szkolenie Kompleksowe Negocjacje VBA jako inwestycja

Badania Huthwaite i dowody skuteczności

Szkolenie Kompleksowe Negocjacje VBA oparte jest na metodologii Huthwatie international. Grupa Huthwaite powstała niemal 40 lat temu, z misją analizowania i identyfikowania umiejętności i zachowań, którymi osoby skuteczne różnią się od tych osiągających przeciętne wyniki. Te pionierskie prace doprowadziły do zdefiniowania modelu efektywnego negocjatora oraz modelu SPIN – najbardziej uznanej na świecie metodologii sprzedaży B2B.

W Polsce, od ponad dwudziestu lat pracujemy z naszymi klientami nad doskonaleniem umiejętności planowania i prowadzenia negocjacji. Move4ward, jako wyłączny polski partner Huthwaite International z sukcesem wdraża metodologię Huhtwaite, pomagając polskim firmom w uzyskiwaniu pomyślnych wyników kompleksowych negocjacji handlowych. Uczymy tylko tego, czego działania jesteśmy pewni.

Podnoszenie skuteczności negocjacji

Jak największe światowe firmy pracują nad poprawą skuteczności prowadzonych przez siebie negocjacji. Zapoznaj się z raportem opisującym prawdziwe case’y biznesowe klientów Huthwaite.Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Jak dobrze negocjujesz?

Huthwaite jest autorem największych z kiedykolwiek przeprowadzonych na świecie badań nad taktykami i zachowaniami skutecznymi w negocjacjach. Zapoznaj się z ich wynikami.Save

Save

Najbliższe szkolenia otwarte Kompleksowe Negocjacje VBA

DataMiejsceCzas trwaniaDostępność miejsc
11-12 czerwca 2024Warszawa2 dniZapisz się na ten termin

Kompleksowe Negocjacje VBA – pobierz broszurę

Pobierz broszurę informacyjną aby dowiedzieć się więcej o metodologii i programie szkolenia.

Pobieranie >

Save

Kompleksowe Negocjacje VBA – formularz zgłoszeniowy

Pobierz formularz w postaci edytowalnego pliku PDF aby zapisać się na szkolenie.

Pobieranie >

Save

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Aby omówić szczegóły projektu szkoleniowego, zapisać się na szkolenie lub dowiedzieć się więcej o naszych możliwościach, zadzwoń do nas pod numer 609 511 775 lub 605 292 873, wyślij maila albo skorzystaj z formularza kontaktowego.
Kontakt